O firmě OKNO TECHNIK s.r.o.

Kompletní dodávka a montáž plastových oken

Firma OKNO TECHNIK s.r.o. se zabývá kompletní dodávkou a montáží plastových oken vícekomorových profilů, dřevěných euro oken, dveří, střešních oken, garážových vrat sekčních i výklopných, parapetů vnitřních i venkovních. Rozsah zakázek sahá přes jednotlivá okna a rodinné domy až po velké investiční celky jako jsou sídliště, bytové domy a továrny. Díky spokojeným zákazníkům se obrat firmy od jejího založení v roce 1995 každoročně zvyšuje.

Většina zaměstnanců má s prodejem a montáží výrobků dlouholeté zkušenosti. Použití našich výrobků je jedinečným řešením pro výplně stavebních otvorů při novostavbě, nebo renovaci objektů. Naše firma se vyznačuje individuálním přístupem ke klientům a vysokou profesionalitou.

Kompletní opravy panelových domů

OKNO TECHNIK s.r.o nabízí kompletní opravy panelových domů - zateplování a úpravy obvodového pláště (odstraňování MIV a vyzdívání), výměna oken a dveří, opravy střešních povrchů, opravy statických poruch, opravy a výměny balkonů, rekonstrukce výtahů, a to v souladu s normou ČSN EN ISO 9001:2001.

Panelové domy

Aktuality

Jedinečná nabídka!

Nový profilový systém EURO IV78 s izolačním trojsklem U=0,7 W/m2K Izolační trojsklo.jpg, 113kB

Montáž oken v systému 3D

Nabízíme profesionální montáž oken v systému 3D.

Zelená úsporám

Zavádíme pomoc při získání dotace v programu „Zelená úsporám“.

Špaletová okna

nově dodávka zdvojených špaletových oken pro památkově chráněné budovy

Eurookna profilu IV 78

montujeme dřevěná okna typu EURO profil IV 78 s možností použití trojskel s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi.